cs

Wellness centrum

Wellness centrum Boutique Hotelu Salve 

Lázně Karlovy Vary patří mezi jedny z nejstarších na světě. Historie města spadá do 14. Století kdy toto město založil Král Karel IV a jako Lázně se těšily přízni mnoha šlechtických rodů i bohatých měšťanů už v 16. století. Základem jsou pitné kůry z přírodních termominerálních pramenů s unikátním složením, které vyvěrají z hloubky několika kilometrů.

Ve wellness centru Boutique Hotelu Salve **** nabízíme množství wellness a beauty procedur.

Nabízíme různé druhy masáží, koupelí, zábalů, elektroléčbu, přístrojové procedury a pneumopunkturu.

Hotel nabízí také wellness balíčky HBT jejichž součástí je ubytování, polopenze, ozdravné procedury a volný vstup do bazénu a sauny. Na základě vstupní prohlídky lékaře, bude klientovi rozvrhnuta pitná kůra karlovarských minerálních pramenů a vhodná kombinace jednotlivých procedur dle zdravotního stavu. Balíček wellness HBT je možné objednat pouze při pobytu 7 a více nocí a pro osoby starší 12ti let. Tyto ozdravné pobyty v délce 7 a 14 nocí najdete zde. O individuální délce pobytu a  cenách se mohou klienti informovat telefonicky nebo e-mailem na recepci hotelu.

 

Provozní doba wellness centra: 8:00 - 16:00 hod. 

Pobytové balíčky

 • TOP víkendový relax wellness
  TOP víkendový relax wellness

  od 180 €

 • Wellness pobyt 14 nocí (HBT)
  Wellness pobyt 14 nocí (HBT)

  od 80 €

Novinky

 • Karlovarská karta - speciální nabídka pro pobyty do 31.8.2020
  Karlovarská karta - speciální nabídka pro pobyty do 31.8.2020

  Pro všechny pobyty od dvou nocí, nabízíme zdarma (podle délky pobytu a počtu osob) pro klienty  Karlovarskou kartu, která zajistí vstupy zdarma nebo se slevou až 50% do více než 60 památek a dalších návštěvních míst a zdarma  veřejná doprava v Karlových Varech a v Mariánských Lázních. Autobusem, trolejbusem, autovláčkem nebo lanovkou pak objevujete zajímavosti Karlovarského kraje.Průvodce zde. 

 • Nový unikátní přístroj v Karlových Varech
  Nový unikátní přístroj v Karlových Varech

  Jako jediný kosmetický salon v Karlových Varech, Vám nabízíme ošetření pleti přístrojem OxyGeneo™ a DetonX®. Více informaci zde.

 • Slevový voucher pro hosty
  Slevový voucher pro hosty

  Pro podporu cestovního ruchu v ČR nabízí město Karlovy Vary možnost slevy za pobyt v našem hotelu. Počet voucherů je omezený. Více informací naleznete na stránkách:  www.karlovyvary.cz/voucher 

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..