cs

Restaurace

Restaurace Boutique Hotelu Salve

Součástí Boutique hotelu Salve ****  je restaurace pro hotelové hosty.  V hotelu jsou podávané  snídaně a večeře formou teplého a studeného bufetu.


Restaurace se nachází v prvním patře a hosté hotelu mají možnost se nasnídat a navečeřet, odpočinout si, strávit příjemné chvíle s přáteli u šálku voňavé kávy nebo sklenici vynikajícího českého piva, případně ochutnat tolik oblíbenou Becherovku. Každý si může vybrat tu svou, může dát přednost silné a hořké Becherovce Original, nebo ochutnat Cordial, která ho zahřeje svou příjemnou medovou chutí, zkusit osvěžující Lemond s citrusovou příchutí, nebo dát přednost KV14, výrazné a syté chuti s kapkou červeného vína.

V naší restauraci věnujeme velkou pozornost kvalitě stravování. Pro přípravu jídel využíváme pouze čerstvé suroviny té nejvyšší kvality. Jsme přesvědčeni, že vynikající chuť jídel připravovaných naší restaurací Vás potěší.

V naší restauraci můžete vyzkoušet typicky česká jídla stejně jako mezinárodní kuchyni.

Snažíme se, aby menu bylo různorodé a pestré, proto se sortiment našich jídel podávaných v rámci švédských stolů neustále mění.

V restauraci hotelu nabízíme mléčné výrobky, vždy čerstvou a šťavnatou zeleninu a ovoce na snídani a večeři, saláty z nich připravené, studené a teplé předkrmy, uzeniny, jídla z čerstvých ryb nebo zeleninové pokrmy připravené v páře, dušené v pálivých omáčkách, různorodé pokrmy z krůtího, vepřového, hovězího, kuřecího, králičího masa, které si již dávno oblíbili naši hosté.

Uděláme Vám také určitě radost vynikajícím čerstvým pečivem. Například domácím chlebem vyrobeným z přírodních surovin, který díky svému složení napomáhá posílení imunity, snížení cholesterolu, lepšímu vstřebávání vápníku a vitamínů, má blahodárný vliv na střevní mikroflóru a udržení stabilní hladiny cukru v krvi, což všechno v důsledku vede ke snížení tělesné hmotnosti.

Záleží nám a vážíme si našich malých hostů a speciálně pro ně připravujeme i dětské menu.

 

***Ve výjimečných případech si hotel vyhrazuje právo na změnu stravování z formy švédských stolů na kontinentální snídani bez předchozího oznámení této skutečnosti hostům hotelu.

Otvírací doba restaurace

Pondělí - Neděle: 07:30 - 19:00 

Snídaně se podává: 07:30 - 10:30
Večeře se podává:  17:00 - 18:30 

Pobytové balíčky

 • Exclusive wellness víkend
  Exclusive wellness víkend

  od 227 €

 • EXCLUSIVNÍ WELLNESS POBYT
  EXCLUSIVNÍ WELLNESS POBYT

  od 386 €

Novinky

 • Nový unikátní kosmetický přístroj v Karlových Varech
  Nový unikátní kosmetický přístroj v Karlových Varech

  Jako jediný kosmetický salon v Karlových Varech, Vám nabízíme ošetření pleti přístrojem OxyGeneo™ a DetonX®. Více informaci zde.

 • Slevový voucher pro hosty
  Slevový voucher pro hosty

  Pro podporu cestovního ruchu v ČR nabízí město Karlovy Vary možnost slevy za pobyt v našem hotelu. Počet voucherů je omezený. Více informací naleznete na stránkách:  www.karlovyvary.cz/voucher 

 • Spokojení hosté
  Spokojení hosté

  Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoliv se můžete obrátit na naši recepci, rádi Vám pomůžeme a poradíme!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..