cs

Ohlasy

 

Ohlasy spokojených zákazníků

 Do Karlových Varů se vždy těším, a to nejen na všechny pamětihodnosti lázeňského města, ale hlavně na setkání s kosmetičkou hotelu Salve paní Marii Drenkovou. Je to vynikající odbornice. Oceňuji, že se u ní propojuje vysoká profesionalita se skvělými lidskými vlastnostmi a s láskou ke své práci.

Naděžda

Hotel Salve má velké plus, a tím je kosmetický salon paní Marie Drenkové. Zažíváme tu úžasné chvíle a úžasná ošetření. Říkáme, že Maruška má laskavé ruce.

Jelena

Do Karlových Varů jezdím několikrát ročně a vždy při té příležitosti chodím na kosmetiku k paní Marii Drenkové. Kosmetika GERnétic a hlavně vysoká profesionalita paní Drenkové dělají zázraky! Touto cestou Ti, Maruško, vzkazuji: Děkuji Ti, že nedovolíš, abychom zestárly. Opravdu, díky Tvým profesionálním dovednostem zůstáváme déle mladé.

Galina

Vyjadřuji díky paní kosmetičce Marušce a s úctou se skláním, protože ona nás ženy skutečně omlazuje, zkrášluje, dodává seběvědomí a v podstatě nám dává křídla.

Tarika

Paní Maruško, jste úžasná. Po Vašem ošetření se stal zázrak! Opět si věřím a znovu chci žít.

Ljubov

Přijela jsem do Karlových Varů, abych se věnovala svému zdraví. Měla jsem štěstí, že jsem se setkala s paní Marií Drenkovou a absolvovala u ní řadu procedur. Zažila jsem úplný zázrak. Paní Marie má vysloveně psychoterapeutický talent a její zlaté ruce a unikátní vybavení jejího salonku, to vše na mě pozitivně zapůsobilo.

Isajeva

Maruško, opět odjíždím z Karlových Varů se šťastným pocitem, že jsem se zase s Vámi setkala. Moc Vám děkuji za Vaši úžasnou péči a otevřenou náruč.

Ljubov

Maruško, děkuji Vám za Vaši pozornost a péči. Dodala jste mi zdraví a optimismus. Ať se Vám daří, přeji Vám hodně úspěchů a zdraví po mnoho let!

Larisa

Paní Maruško, máte zlaté ruce. Moc Vám děkuji za Vaši zázračnou péči. Jste člověk s nádhernou duší a pozitivní energií. Vaše procedury působí naprosto úžasně. Jsem smutná, protože už dnes z Karlových Varů odjíždím.

Irina

Milá Marie, díky za vše! Máte zlaté ruce. A nejen to. Vaše metody skutečně vedou ke skvělým výsledkům, to už všechny Vaše klientky dobře ví. Přeji si, aby jsme se brzy opět setkaly!

Vera

Milá Mášenko, vyjadřuji Vám velké díky. Oceňuji Vaši vysokou profesionalitu i to, s jakou láskou se do své práce vkládáte. Všechny procedury u Vás mají tu nejvyšší úroveň.

Olja

Vaše ruce jako ptáci
Přiletí a odletí,
Jsme ve Vašem zajetí.
Díky moc za Vaši péči
Ta nás krášlí, ta nás léčí:)
Přejeme Vám úspěchy,
štěstí, zdraví navěky.

Zinaida

Spokojená zákaznice - ošetření akné

AKNÉ. Jemné a ůčinné řešení od GERnétic…

Děkuji za doporučeí kosmetického salonu. Nejen, že vaše firma dováží úžasnou kosmetiku, ale má také úžansé kosmetičky. A apoň tedy pokud jde o paní Drenkovou. Nelze ani slovy vyjádřit, jak skvělý vánoční dárek mi vaše firma a konkrétně paní Drenková připravily. Přihodil se zízrak, po téměř 40 letech budu mít o vánočních svátcích čistý obličej bez akné.

Po setkání s mnoha detmatology a bezúspěšné léčbě (kdy jsme si vyslechla nespočet hloupých poznámek typu: „A tohle je jako co…“ při pohledu kolegy dermatologa na stav mé kůže, po letech zničené imunity po antibiotické terapii, atd.) jsem počátkem prosince při pobytu v Karlových Varech navštívila salon paní Drenkové a nevycházela jsem z úžasu.

Paní Drenková se mi bezvýhradně a s neuvěřitelnou péči věnovala, ošetřila mi obličej a poradila mi, jak mám o svou … zdevastovanou pokožku obličej pečovat. A do 2 týdnů se stal opravdový zázrak. Poprvé od svého dětství opět vypadám jako člověk. Kdo nezažil, nedokáže pochopit mou nezměrnou radost a vděčnost.

I když kosmetika GERnétic nepatří mezi nejlevnější, nikdy nebudu litovat peněz, které jsem touto cestou do sebe investovala. A ačkoliv jsem již paní Drenkové děkovala, nestihla jsem ji ukázat výsledek její péče. Jistě by ráda sdílela mou obrovskou radost. Ještě jednou děkuji a přeji příjemné prožití vánočních svátků a v roce 2009 noho úspěchů vaší firmě a pevné zdraví všem jejim zaměstnancům.

19.12.2008 Mudr.I.K.

Pobytové balíčky

Novinky

 • Nový unikátní kosmetický přístroj v Karlových Varech
  Nový unikátní kosmetický přístroj v Karlových Varech

  Jako jediný kosmetický salon v Karlových Varech, Vám nabízíme ošetření pleti přístrojem OxyGeneo™ a DetonX®. Více informaci zde.

 • Spokojení hosté
  Spokojení hosté

  Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoliv se můžete obrátit na naši recepci, rádi Vám pomůžeme a poradíme!

 • Wifi v celém hotelu zdarma
  Wifi v celém hotelu zdarma

  Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi.