cs

Wellness

Wellness centrum Boutique Hotelu Salve

Ve wellness centru Boutique Hotelu Salve **** Nabízíme množství wellness a beauty procedur (aktivní odkaz). Nabízíme různé druhy masáží, koupelí, zábalů, elektroléčbu, přístrojové procedury a pneumopunkturu.

Hotel nabízí také balíčky HBT jejichž součástí je ubytování, polopenze, ozdravné procedury a volný vstup do bazénu a sauny. Na základě vstupní prohlídky lékaře, bude klientovi rozvrhnuta pitná kůra karlovarských minerálních pramenů a vhodná kombinace jednotlivých procedur dle Vašeho zdravotního stavu.

Hotelový bazén o velikosti 6x5m s hloubkou 1,3m s protiproudem je určen pouze pro hotelové hosty s individuálním vstupem. Součástí Wellness centra je také finská sauna z nikaragujského dřeva. Bazén s privátní saunou je otevřen nonstop po předchozí rezervaci.

Vstup do bazénu a sauny je zpoplatněn 10 EUR/hodinu (pro 1-4 osoby) pro klienty ubytované pouze se snídaní.

 

UPOZORNĚNÍ: Mladší děti používající pleny, musí mít v bazénu pleny určené pro plavání. Děti do 18-ti let nesmí navštěvovat bazén bez dozoru dospělé osoby. Bližší informace naleznete v provozním řádu, který je k nahlédnutí v hotelu Salve. 

 

Pobytové balíčky

 • Exclusive wellness víkend
  Exclusive wellness víkend

  od 227 €

 • EXCLUSIVNÍ WELLNESS POBYT
  EXCLUSIVNÍ WELLNESS POBYT

  od 386 €

Novinky

 • Nový unikátní kosmetický přístroj v Karlových Varech
  Nový unikátní kosmetický přístroj v Karlových Varech

  Jako jediný kosmetický salon v Karlových Varech, Vám nabízíme ošetření pleti přístrojem OxyGeneo™ a DetonX®. Více informaci zde.

 • Slevový voucher pro hosty
  Slevový voucher pro hosty

  Pro podporu cestovního ruchu v ČR nabízí město Karlovy Vary možnost slevy za pobyt v našem hotelu. Počet voucherů je omezený. Více informací naleznete na stránkách:  www.karlovyvary.cz/voucher 

 • Spokojení hosté
  Spokojení hosté

  Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoliv se můžete obrátit na naši recepci, rádi Vám pomůžeme a poradíme!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..