cs

Společenské akce

Společenské akce 

Ať už se chystáte uspořádat firemní večírek, prezentace, narozeninovou oslavu, či jinou akci, je tady pro Vás náš Boutique hotel SALVE **** s příjemným prostředím. U nás si můžete zarezervovat restauraci včetně přílehlých prostor, kde najdete skvělé zázemí pro nejrůznější akce. Boutique hotel SALVE **** Vám při pořádání akcí sestaví menu dle Vaších představ, zajistí obsluhu hostů a připraví slavnostní tabuli. Nejenže si skvěle pochutnáte, ale také se postaráme o to, aby jste si odnesli krásné zážitky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Pobytové balíčky

 • TOP víkendový relax wellness
  TOP víkendový relax wellness

  od 180 €

 • Wellness pobyt 14 nocí (HBT)
  Wellness pobyt 14 nocí (HBT)

  od 80 €

Novinky

 • Karlovarská karta - speciální nabídka pro pobyty do 31.8.2020
  Karlovarská karta - speciální nabídka pro pobyty do 31.8.2020

  Pro všechny pobyty od dvou nocí, nabízíme zdarma (podle délky pobytu a počtu osob) pro klienty  Karlovarskou kartu, která zajistí vstupy zdarma nebo se slevou až 50% do více než 60 památek a dalších návštěvních míst a zdarma  veřejná doprava v Karlových Varech a v Mariánských Lázních. Autobusem, trolejbusem, autovláčkem nebo lanovkou pak objevujete zajímavosti Karlovarského kraje.Průvodce zde. 

 • Nový unikátní přístroj v Karlových Varech
  Nový unikátní přístroj v Karlových Varech

  Jako jediný kosmetický salon v Karlových Varech, Vám nabízíme ošetření pleti přístrojem OxyGeneo™ a DetonX®. Více informaci zde.

 • Slevový voucher pro hosty
  Slevový voucher pro hosty

  Pro podporu cestovního ruchu v ČR nabízí město Karlovy Vary možnost slevy za pobyt v našem hotelu. Počet voucherů je omezený. Více informací naleznete na stránkách:  www.karlovyvary.cz/voucher 

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..