cs

Hotel

O ubytování v hotelu

Stylový Boutique Hotel Salve **** je nekuřácký hotel, který se nachází v historickém centru Karlových Varů u břehu řeky Teplá 500 kroků od termálních pramenů. Z oken hotelu je krásný výhled na řeku Teplou a park. Interiér Boutique Hotelu Salve **** je zařízen ve stylu secese v kombinaci s moderními technologiemi. Ubytování hotel nabízí v 6 stylových dvouložnicových apartmánech, 2 jednoložnicových apartmánech a dvoulůžkovém pokoji. Boutique Hotel Salve **** je vybaven restaurací a barem, wellness centrem kde si můžete vybrat ze široké nabídky procedur, kosmetickým salonem, bazénem s protiproudem a finskou saunou. Samozřejmostí je bezdrátové připojení k internetu v celém hotelu a placená parkovací místa před hotelem v lázeňské zóně.

Hotelové pokoje a ubytování

Velkorysý prostor našich apartmánů nabízí možnost ubytování pro velké rodiny nebo skupiny přátel, aby si mohli v příjemném prostředí odpočinout od každodenního shonu. Pokoje jsou komfortně zařízeny stylovým nábytkem a poskytují tak hostům při ubytování nejvyšší pohodlí. Součástí některých apartmánů je plně vybavená kuchyně. Bezdrátový internet po celém hotelu je samozřejmostí.

 • 1x dvoulůžkový pokoj
 • 1x jednoložnicový apartmán
 • 1x jednoložnicové apartmá s kuchyní
 • 6x dvouložnicové apartmá s kuchyní 


Check-in: od 14:00 / Check-out: do 11:00

Domácí zvířata jsou povolena pouze po předchozí domluvě za poplatek.

Upozornění: Parkovací místa před Boutique Hotel Salve **** je nutné si předem e-mailem rezervovat na recepci.

OFF Sezona - 6.1.-24.4., 1.9.-24.12. /  TOP sezona 24.4.-1.9., 24.12.-6.1.

 


Lokalita ubytování a historie hotelu

Boutique hotel SALVE **** se nachází v historickém centru města Karlovy Vary, na klidném místě na břehu řeky Teplá, ve vzdálenosti jen 500 kroků od termálních pramenů. Boutique hotel SALVE **** jež přivítal první hosty v roce 2003, sídlí v historické zrekonstruované budově, v níž v roce 1881 bydlel Heinrich Schliemann – známý archeolog. Právě na počest Heinricha Schliemanna byla na fasádě hotelu umístěna pamětní deska.

Pobytové balíčky

Novinky

 • Nový unikátní kosmetický přístroj v Karlových Varech
  Nový unikátní kosmetický přístroj v Karlových Varech

  Jako jediný kosmetický salon v Karlových Varech, Vám nabízíme ošetření pleti přístrojem OxyGeneo™ a DetonX®. Více informaci zde.

 • Spokojení hosté
  Spokojení hosté

  Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoliv se můžete obrátit na naši recepci, rádi Vám pomůžeme a poradíme!

 • Wifi v celém hotelu zdarma
  Wifi v celém hotelu zdarma

  Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi.