cs

Pobytové balíčky

Exclusive wellness víkend

2 noci / 3 dny polopenze

cena od 227 €

LAST
MINUTE

EXCLUSIVNÍ WELLNESS POBYT

5 nocí / 6 dní polopenze

cena od 386 €

AKČNÍ
NABÍDKA

PODZIMNÍ WELLNESS VÍKEND S POLOPENZÍ

3 noci / 4 dny polopenze

cena od 265 €

LAST
MINUTE

TOP víkendový relax wellness

2 noci / 3 dny polopenze

cena od 180 €

LAST
MINUTE

Wellness pobyt 14 nocí

14 nocí / 15 dní polopenze

cena od 896 €

LAST
MINUTE

Wellness pobyt 7 nocí

7 nocí / 8 dní polopenze

cena od 504 €

LAST
MINUTE

Boutique Hotel Salve v Karlových Varech

 

Boutique Hotel Salve **** jež přivítal první hosty v roce 2003, sídlí v historické zrekonstruované budově, v níž v roce 1881 bydlel Heinrich Schliemann – známý archeolog. Právě na počest Heinricha Schliemanna byla na fasádě hotelu umístěna pamětní deska. Navštivte Lázně Karlovy Vary a náš Boutique Hotel Salve ****, který nabízí svým lázeňským hostům komfortní hotelové ubytování v Karlových Varech v 6 prostorných dvouložnicových apartmánech, 2 jednoložnicových apartmánech a dvoulůžkovém pokoji. Ubytování v Boutique Hotelu Salve **** je vhodné i pro nejnáročnějšího zákazníka. Boutique Hotel Salve **** v Karlových Varech je vybaven bazénem s protiproudem a Wellness centrem, který poskytuje širokou nabídku wellness, kosmetických a relaxačních procedur. Dále v hotelu najdete restauraci a bar pro hotelové hosty. Umístění lázní poskytuje ideální polohu pro pěší či cyklo výlety do okolí Karlových Varů. Hotel je nekuřácký. Je možnost parkování před hotelem.

Akce a novinky

Nový unikátní kosmetický přístroj v Karlových Varech

Jako jediný kosmetický salon v Karlových Varech, Vám nabízíme ošetření pleti přístrojem OxyGeneo a DetonX®. Více informaci zde.

Slevový voucher pro hosty

Pro podporu cestovního ruchu v ČR nabízí město Karlovy Vary možnost slevy za pobyt v našem hotelu. Počet voucherů je omezený. Více informací naleznete na stránkách:  www.karlovyvary.cz/voucher