cs

Pobytové balíčky

TOP víkendový relax wellness

2 noci / 3 dní polopenze

cena od 180 €

LAST
MINUTE

Wellness pobyt 14 nocí (HBT)

14 nocí / 15 dní polopenze

cena od 1 120 €

LAST
MINUTE

Wellness pobyt 7 nocí (HBT)

7 nocí / 8 dní polopenze

cena od 560 €

LAST
MINUTE

Boutique Hotel Salve v Karlových Varech

 

Boutique Hotel Salve **** jež přivítal první hosty v roce 2003, sídlí v historické zrekonstruované budově, v níž v roce 1881 bydlel Heinrich Schliemann – známý archeolog. Právě na počest Heinricha Schliemanna byla na fasádě hotelu umístěna pamětní deska. Navštivte Lázně Karlovy Vary a náš Boutique Hotel Salve ****, který nabízí svým lázeňským hostům komfortní hotelové ubytování v Karlových Varech v 6 prostorných dvouložnicových apartmánech, 2 jednoložnicových apartmánech a dvoulůžkovém pokoji. Ubytování v Boutique Hotelu Salve **** je vhodné i pro nejnáročnějšího zákazníka. Boutique Hotel Salve **** v Karlových Varech je vybaven bazénem s protiproudem a Wellness centrem, který poskytuje širokou nabídku wellness, kosmetických a relaxačních procedur. Dále v hotelu najdete restauraci a bar pro hotelové hosty. Umístění lázní poskytuje ideální polohu pro pěší či cyklo výlety do okolí Karlových Varů. Hotel je nekuřácký. Je možnost parkování před hotelem.

Akce a novinky

Karlovarská karta - speciální nabídka pro pobyty do 31.8.2020

Pro všechny přímé objednávky (e-mail, webové stránky) od dvou nocí, nabízíme zdarma (podle délky pobytu a počtu osob)   Karlovarskou kartu, která zajistí vstupy zdarma nebo se slevou až 50% do více než 60 památek a dalších návštěvních míst a zdarma  veřejná doprava v Karlových Varech a v Mariánských Lázních. Autobusem, trolejbusem, autovláčkem nebo lanovkou pak objevujete zajímavosti Karlovarského kraje.Průvodce zde

Nový unikátní kosmetický přístroj v Karlových Varech

Jako jediný kosmetický salon v Karlových Varech, Vám nabízíme ošetření pleti přístrojem OxyGeneo a DetonX®. Více informaci zde.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..