Restaurace

V prvním patře se nachází restaurace CLUB, v níž mají hosté hotelu možnost se nasnídat a navečeřet, odpočinout si, strávit příjemné chvíle s přáteli u šálku voňavé kávy nebo sklenice vynikajícího českého piva, případně ochutnat tolik oblíbenou Becherovku, která je jednou z vizitek Karlových Varů. Každý si může vybrat tu svou, může dát přednost silné a hořké Becherovce Original, nebo ochutnat Cordial, která ho zahřeje svou příjemnou medovou chutí, zkusit osvěžující Lemond s citrusovou příchutí, nebo dát přednost KV14, výrazné a syté chuti s kapkou červeného vína.

V naší restauraci věnujeme velkou pozornost kvalitě stravování. Pro přípravu jídel využíváme pouze ty nejčerstvější suroviny té nejvyšší kvality. Jsme přesvědčeni, že vynikající chuť jídel připravovaných naší restaurací Vás potěší.

Salve je pro ty, kteří věnují velkou pozornost stravování a zdravému životnímu stylu své rodiny a dávají přednost opravdové kvalitě a chuti.

V naší restauraci můžete vyzkoušet typicky česká jídla stejně jako mezinárodní kuchyni.

Naší misí je, aby každý host hotelu měl zajištěné chutné, zdravé, přírodní a čerstvé stravování, které násobí účinek ozdravných procedur.

S radostí a hrdostí Vám nabízíme široký výběr jídel z vysoce kvalitních potravin vyrobených nejlepšími výrobními podniky a dodaných nejlepšími farmami a uvařených v naší restauraci. Snažíme se, aby menu bylo různorodé a pestré, proto se sortiment našich jídel podávaných v rámci švédských stolů neustále mění podle dnů v týdnu.

V restauraci hotelu nabízíme pouze 100% přírodní mléčné výrobky, vždy čerstvou a šťavnatou zeleninu a ovoce na snídani a večeři, saláty z nich připravené, studené a teplé předkrmy, uzeniny, jídla z čerstvých ryb nebo zeleninové pokrmy připravené v páře, dušené v pálivých omáčkách, různorodé pokrmy z krůtího, vepřového, hovězího, kuřecího, králičího masa, které si již dávno oblíbili naši hosté. A samozřejmě nabízíme také vynikající a lákavé deserty – chutný štrúdl, neopakovatelné zákusky a mnoho dalšího.

Rádi Vám uděláme radost také vynikajícím čerstvým pečivem. Například domácím chlebem vyrobeným z přírodních surovin, který díky svému složení napomáhá posílení imunity, snížení cholesterolu, lepšímu vstřebávání vápníku a vitamínů, má blahodárný vliv na střevní mikroflóru a udržení stabilní hladiny cukru v krvi, což všechno v důsledku vede ke snížení tělesné hmotnosti.

Záleží nám a vážíme si našich malých hostů a speciálně pro ně připravujeme i dětské menu.

Hosté hotelu mohou využít stravování ve formě švédských stolů.

***Ve výjimečných případech si hotel vyhrazuje právo na změnu stravování z formy švédských stolů na kontinentální snídani bez předchozího oznámení této skutečnosti hostům hotelu.

VYUŽIJTE ZARUČENÉ SLEVY PŘI PROVEDENÍ REZERVACE POKOJE NA WEBU

Zavřít

Napište nám

Pokud máte jakékoliv dotazy, jsme rádi zodpovíme!