O hotelu

Stylový a módní Boutique Aparthotel SALVE se nachází v historickém centru města Karlovy Vary, na klidném místě na nábřeží řeky Teplá, ve vzdálenosti jen 500 kroků od termálních pramenů. Z oken hotelu je překrásný výhled na řeku Teplá a velkolepý lesopark, architektonický skvost Grandhotel Pupp pak už jen doplňuje tuto harmonii panující všude kolem.

Boutique Aparthotel SALVE je ideálním místem pro ty, kteří vyhledávají komfort a pohodlí, jsou zvyklí o sebe pečovat a radovat se ze života.

Boutique Aparthotel SALVE sídlí v historické zrekonstruované budově, v níž v roce 1881 bydlel Heinrich Schliemann – známý archeolog. Právě na počest Heinricha Schliemanna byla na fasádě hotelu umístěna pamětní deska.

Boutique Aparthotel SALVE přivítal první hosty v roce 2003 a od té doby je oblíbeným místem pro trávení volného času v rodinném kruhu či s přáteli.

Design hotelu byl realizován v klasickém stylu. Již od prvních kroků si Vás Boutique Aparthotel SALVE podmaní svou vytříbenou atmosférou, která Vás vtáhne do království klidu a blaženosti. Aristokratický interiér, měkký a pohodlný italský nábytek, na stěnách elegantní dámské portréty, rytiny a gobelíny, zrcadla ve vyřezávaných rámech, velkolepé vázy a sošky, starožitné hodiny, točité schodiště obložené přírodním kamenem a vedoucí k apartmánům, vše toto vytváří atmosféru, jak by se zde zastavil čas.

Boutique Aparthotel SALVE nabízí svým hostům k ubytování 8 stylových a exkluzivních apartmánů, které se od sebe liší interiérovým řešením, disponujících prostorným obývacím pokojem, plně vybavenou kuchyní a pohodlnými ložnicemi: 6 apartmánů má dvě ložnice, 2 apartmány jednou ložnici a dále je k dispozici 1 standardní pokoj. Pokoje hotelu spíše připomínají prostorné komfortní byty, v nichž je vše do nejmenších detailů promyšlené a v nichž se daleko od domova budete cítit jako doma a nic nebude rušit navyklý komfort, který znáte z Vašeho každodenního života.

Svým hostům Boutique Aparthotel SALVE umožňuje:

  • ponořit se do komfortní atmosféry přepychových apartmánů v klasickém stylu, zařízených italským nábytkem a vybavených veškerou moderní technikou;
  • užít si bezstarostný odpočinek v kombinaci s bezchybnou úrovní servisu a poskytovaných služeb;
  • vyzkoušet v restauraci hotelu pokrmy připravované našimi kuchaři s láskou a obrovskou virtuozitou hraničící až smagií;
  • rozmazlovat se – načerpat nové síly, obnovit své zdraví a vnitřní rovnováhu, v čemž Vám ochotně pomůže personál našeho Ozdravného centra.

VYUŽIJTE ZARUČENÉ SLEVY PŘI PROVEDENÍ REZERVACE POKOJE NA WEBU

Další Služby

Internet
Bezplatná Wi-Fi na celém území Boutique Aparthotel SALVE, včetně pokojů, haly a restaurace hotelu. Je možné, že po dobu ubytování v hotelu budete muset řešit určité pracovní otázky. Proto je v každém apartmánu speciální pracovní zóna vybavená komfortním psacím stolem s dodatečným osvícením a písemnými potřebami. Pokud si s sebou na cesty přibalíte notebook, můžete být neustále on-line.
Příjemný čas můžete také strávit, pokud se s notebookem uvelebíte na pohodlné sedačce v restauraci hotelu, objednáte si šálek voňavé kávy a k tomu nadýchané a čerstvé pečivo nebo jablečný štrúdl.
Transfer
Pokud potřebujete vyzvednout na letišti, nádraží, nebo se chcete podívat do sousedních měst, zajet si na nákupy, máte možnost si objednat dodatečnou službu – auto s řidičem. Zaručeně a komfortně Vás doveze do hotelu v den nástupu na ubytování. Objednat si tuto službu můžete na webu při rezervování pokoje nebo s předstihem na recepci hotelu.


Cena je uvedena za cestu jedním směrem za jedno auto.

Osobní automobil
(ne konkrétní značka, kapacita 1 – 4 osoby)

- letiště Karlovy Vary – hotel 25 euro.
- železniční nádraží Karlovy Vary – hotel 25 euro.
- letiště v Praze – hotel 100 euro.
- železniční nádraží v Praze – hotel 125 euro.

Těm, kteří upřednostňují zvýšený komfort, nabízíme:

VIP-transfer
Mercedes-Benz S–class
- letiště Karlovy Vary – hotel 35 euro.
- letiště v Praze – hotel 195 euro.
- Karlovy Vary – centrum Prahy 220 euro.

Mercedes-Benz E-class
- letiště Karlovy Vary – hotel 23 euro.
- letiště v Praze – hotel 145 euro.
- Karlovy Vary – centrum Prahy 163 euro.

Mercedes-Benz Viano XXL
- letiště Karlovy Vary – hotel 20 euro.
- letiště v Praze – hotel 125 euro.
- Karlovy Vary – centrum Prahy 155 euro.

Parkování
K službám hostů hotelu, kteří přicestovali autem, jsou parkovací místa vedle hotelu. Cena parkovného činí 15 EUR/den. Parkovací místa doporučujeme objednávat předem.
Pořádání oslav
V útulné a stylové restauraci našeho hotelu pro Vás můžeme zorganizovat oslavu, uspořádat rodinný svátek, křtiny, oslavu narozenin, životních jubileí, svatební hostinu, raut, byznys konference, schůzky, jednání nebo jiné konference. Naši zaměstnanci Vám pomohou s výběrem vhodných pokrmů a objednávkou menu, poradí s výzdobou sálu restaurace, nákupem květin a vším nezbytným, aby organizace oslavy nebo jakékoliv jiná akce byla bezchybná, na úrovni a nezapomenutelná. Hotel se nachází v blízkosti okouzlujícího parku, v němž je možné zorganizovat velkolepé focení na počet Vaší oslavy. Pracovníci našeho hotelu Vám pomohou objednat služby profesionálního fotografa ***. Jen několik minut od hotelu se nachází kostel, v němž může proběhnout slavnostní svatební obřad nebo křtiny a následně je vše možné dovršit domácí rodinnou oslavou v Boutique Aparthotel SALVE. V sále restaurace je velká televize a bezplatný přístup na internet. Pokud si pro svou oslavu nebo byznys akci zvolíte Boutique Aparthotel SALVE, můžete si být jisti, že při jejich organizování a pořádání nezapomeneme na žádný detail, všechna Vaše přání budou do puntíku splněna a rozhodně nebudete zklamáni.

*** Služby profesionálního fotografa je potřeba objednávat předem.
Exkurze
Naši zaměstnanci Vám pomohou s organizací zábavních akcí a exkurzí, programů, nákupem lístků na koncert, zprostředkují Vám návštěvu nejkrásnějších míst, která stojí za vidění, přírodních a architektonických památek, kterými je tak pověstný Karlovarský kraj a naplnit čas, který strávíte v Karlových Varech krásnými událostmi a nezapomenutelnými zážitky.
Vždy zdarma
a v neomezeném množství jsou pro Vás k dispozici naše upřímné úsměvy, pohostinnost, pozornost a péče.
Starostliví a pozorní zaměstnanci hotelu udělají vše pro to, aby Váš pobyt v Boutique Aparthotel SALVE byl příjemný. Čas strávený v Boutique Aparthotel SALVE nenechá nikoho lhostejným a přinese Vám mnoho kladných emocí, komplex ozdravných procedur a velký výběr Wellness programů napomohou, abyste se cítili dobře, prospějí Vašemu zdraví, naplní energií každou buňku Vašeho těla, obnoví zdroje Vašeho organismu a pomohou Vám opět pocítit duševní harmonii, v kosmetickém salonu se zase ochotně postarají o mládí a krásu Vašeho obličeje a těla.

Budete se k nám chtít vracet stále znovu a znovu!
Zavřít

Napište nám

Pokud máte jakékoliv dotazy, jsme rádi zodpovíme!